KONST / Litografier / Färglitografi 13862105
nr 1386 2105
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 251/260, daterad 77, bladets mått: 65x51cm, yttermått inklusive ram: 82x67cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:33:41
600 kr
700 kr
22 mar
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks